Nasza firma

 

Raufoss Water & Gas AS od 2004 roku jest członkiem notowanej na giełdzie grupy Aalberts Industries NV. Produkujemy i dostarczamy kształtki ISIFLO zarówno na rynek Skandynawski jak i Europejski. Głównymi produktami naszej firmy są m.in.. Kształtki mosiężne ISIFLO, kształtki żeliwne ISIFLO, gwintowane kształtki mosiężne ISIFLO oraz siodła do nawiercania ISIFLO. Raufoss Water & Gas AS posiada również firmy działajace w Niemczech i Francji dzieki czemu marka ISIFLO jest wiodącym produktem w swoim segmencie nie tylko w Skandynawii ale również w krajach Europejskich. Dodatkowo stworzyliśmy sieć dystrybucji poprzez firmy córki oraz agentów i niezależnych dystrybutorów dzięki czemu obecni jesteśmy w 21 krajach Europy. Obecnie zatrudniamu około 120 pracowników a nasz obrót roczny to około 300 milionów koron. 

Cele
Celem firmy Raufoss Water & Gas jest budowanie swojej wartości poprzez rozwój i dostarczanie przyjaznych środowisku, wysokiej jakości produktów, spełniających wymagania klientów branży wodno-gazowniczej.

Jakość i ochrona środowiska
Procesy produkcyjne Raufoss Water & Gas spełniają wymogi normy zarządzania środowiskowego ISO
14001:2004 oraz systemu kontroli jakości ISO 9001:2000

Kompetencje
Nasze działy: sprzedaży, marketingu oraz badawczo-rozwojowy oferują wsparcie i pomoc techniczno - handlową.

Badania i Rozwój
Wysoki poziom rozwoju nowych produktów i rozwiązań technicznych zawdzięczamy ciągłym testom i badaniom mającym miejsce w naszej siedzibie. Jako nasz partner i klient możecie Państwo korzystać z wyników badań i testów naszego własnego działu badawczo-rozwojowego.

Produkcja
Raufoss Water & Gas AS posiada prawa do marki 'ISIFLO"- jednej z wiodących marek na europejskim rynku zajmującym się dystrybucją wody i gazu. Produkcja uniwersalnych kształtek mosiężnych do łączenia rur PE/PVC, stalowych, miedzianych i ołowianych ma miejsce w naszej fabryce w Parku Przemysłowym Raufoss. Wszystkie produkty są wynikiem rozwoju firmy Raufoss Water & Gas AS, nowych technologii w produkcji materiałów oraz 30 lat doświadczeń i prób przeprowadzonych w ekstremalnych warunkach.

Materiały
Kształtki mosiężne ISIFLO są produkowane jedynie z CW6252N-odpornego na decyncyfikację stopu mosiądzu-RA455 naszej własnej produkcji.

Lider rynku
Raufoss Water & Gas AS jest jednym z wiodących producentów kształtek do instalacji wodno-gazowych w Europie. Dotychczasowa sprzedaż to ponad 200 milionów sztuk.

Współpraca międzynarodowa
W roku 2004, Raufoss Water & Gas AS dołączył do duńskiej grupy Aalberts Industries co wzmocniło pozycję marki ISIFLO zarówno na rynku Skandynawskim jak i Europejskim..

Dokumentacja
Więcej informacji oraz dokumentację dotyczącą naszych produktów można znaleźć na naszej stronie internetowej  www.isiflo.com

Rating 
AAA Rating for Raufoss Water & Gas AS.